Sea View Apartment Jasna

  • 80 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Sea View Apartment Jasna Dubrovnik med 1 sovrum passar för upp till 5 gäster och har ett behändigt läge cirka 25 minuter till fots från Etnografiska museet. Gästerna kan använda Wi-Fi för både jobb och nöje.

Boendet har uteplats, balkong och vardagsrum, luftkonditionering, samt utsikt över havet. Gästerna i den här lägenheten erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar.

Sea View Apartment Jasna erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök, matplats för gästerna.

Dubrovniks ringmur ligger cirka 2 km bort, medan Church of the Holy Cross ligger ganska nära den 80 m² stora lägenheten. Cirka 7 minuters gångavstånd från den här lägenheten hittar du Gruz marknad. Sea View Apartment Jasna ligger på gångavstånd från den närmaste busstationen Main station of Dubrovnik.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Sea View Apartment Jasna Dubrovnik
Apartment With Private Parking And Sea View
Mobilpris

Apartment With Private Parking And Sea View

10
Exceptionellt 6 recensioner
99 m från boendet
USD 129 USD 116
per natt
Holiday Hause Barbara Dubrovnik
Mobilpris

Holiday Hause Barbara Dubrovnik

6.8
Ganska bra 12 recensioner
131 m från boendet
Apartment Radovan - One-Bedroom Apartment With Balcony And Sea View
Mobilpris

Apartment Radovan - One-Bedroom Apartment With Balcony And Sea View

142 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • 24-timmars reception
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Utflykts-/biljettservice

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Solterass

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: från 09:00 till 10:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Sea View Apartment Jasna?
      Populära sevärdheter nära Sea View Apartment Jasna inkluderar bland annat Dubrovniks ringmur, Etnografiska museet, Gruz marknad.
    • Hur stort är Sea View Apartment Jasna?
      Sea View Apartment Jasna är 80 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    22 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Sea View Apartment Jasna Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng